Cемінарсько-Тренінгова Програма

ІІ-Рівень: 

"КООРДИНАТОР СЕНСОРНО-ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

*Поглиблений курс

Мета ПРОГРАМИ – сформувати в учасників уміння визначати стан сенсо-моторного розвитку дитини з подальшою організацією і впровадженням для неї індивідуальної програми сенсорно-інтегративної терапії, яка охоплює усю життєдіяльність.


У результаті навчання за Програмою учасники навчаться:

  • Застосовувати діагностичний інструментарій для визначення особливостей стану сенсо-моторної інтеграції дитини та розроблення профілю її розвитку;

  • Розробляти індивідуальну програму сенсорно-інтегративної терапії (SIT);

  • Реалізовувати Програму SIT та співпрацювати у цьому плані з іншими фахівцями та батьками дитини;

  • Застосовувати критерії досягнень дитини для планування варіативного середовища для неї, сприятливого для становлення базових структур у дитини;

  • Координувати учасників команди супроводу щодо позитивного впливу на психофізіологічний й психоемоційний стан дитини та проходження нею етапів послідовного розвитку. Розроблення і застосування сенсорної дієти.

 

Кількість учасників обмежена - до 20 осіб, групи формуються дуже швидко, а тому поспішайте записатися!)

Щоб стати учасником тренінгу необхідно:

1. Заповнити анкету тут.

2. Оплатити участь у тренінгу за реквізитами та сповістити про оплату  у будь-який зручний для Вас спосіб (вайбер, смс, або на пошту autism.academia@gmail.com).

Вартість тренінгу 2500 грн. за два дні (субота і неділя з 10 до 17) - навчання, кава-брейки, роздатковий матеріал, сертифікат.

Сертифікація Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Координатор.jpg